Bosch Blauw 0611264000 GBH5-40DCE Combihamer 8,8J SDS-max
Bosch Blauw
Artikelnr 0611264000 | EAN 3165140461214
Omschrijving
Meer informatie
Veelgestelde vragen
Reviews
Omschrijving
Bosch GBH5-40DCE Combihamer 8,8J SDS-max 0611264000 + 5 jaar dealer garantie!
Nu totaal 5 jaar garantie op Bosch Blauw Machines(*)
(*) boven op de fabrieksgarantie van Bosch ontvangt u van ons 2 jaar TOOLPLUS* warranty extra.
ToolNation TOOLPLUS* Warranty: 2 jaar extra toolplus garantie op elektrisch gereedschap
Bijzondere kenmerken GBH 5-40
  • Alleen geschikt voor SDS-max boren en beitels
  • Snelste boorprogressie in zijn klasse door motor van 1.150 W en krachtig slagwerk
  • SDS-max comfort voor eenvoudig en snel wisselen van het gereedschap met een hand
  • Trillingsdemping Vibration-Control zorgt voor aangenamer werken, ook bij langdurige toepassingen
  • Gepatenteerde, vergrendelbare schakelaarklink om te werken zonder moe te worden bij het beitelen
  • Constant-Electronic, servicedisplay en stand-by-indicatie voor hoogste werkcomfort
  • Kogelmof voor grote bewegingsradius en ter vermijding van kabelbreuken
 Technische gegevens GBH5-40
  • Nominaal opgenomen vermogen : 1.150 W
  • Slagenergie : 8,8 J
  • Aantal slagen bij nominaal toerental : 1.500 3.050 min-1
  • Nominaal toerental : 170 340 min-1
  • Gereedschapsopname : SDS-max
  • Boorbereik in beton met hamerboren : 12 40 mm
  • Boorbereik in beton met doorvoerboren : 45 55 mm
  • Boorbereik in beton met holle boorkronen : 40 90 mm
  • Constant Electronic
  • Electronic Contactkoppeling
  • Lengte : 485 mm
  • Hoogte : 260 mm
  • Gewicht zonder kabel : 6800 gram
 Standaard meegeleverd:
  • Opbergkoffer
  • Extra handgreep
  • Machinedoek
  • Vettube
Dealer garantie:
Meer informatie
EAN 3165140461214
Bestelnummer 0611264000
Merk Bosch Blauw
Voltage (V) 230 V