Bosch Blauw 0611264000 GBH5-40DCE Combihamer 8,8J SDS-max
Bosch Blauw
Omschrijving
Meer informatie
Veelgestelde vragen
Reviews
Omschrijving
Bosch GBH5-40DCE Combihamer 8,8J SDS-max 0611264000 + 5 jaar dealer garantie!
Nu totaal 5 jaar garantie op Bosch Blauw Machines(*)
(*) boven op de fabrieksgarantie van Bosch ontvangt u van ons 2 jaar TOOLPLUS* warranty extra.
ToolNation TOOLPLUS* Warranty: 2 jaar extra toolplus garantie op elektrisch gereedschap
Bijzondere kenmerken GBH 5-40
- Alleen geschikt voor SDS-max boren en beitels
- Snelste boorprogressie in zijn klasse door motor van 1.150 W en krachtig slagwerk
- SDS-max comfort voor eenvoudig en snel wisselen van het gereedschap met een hand
- Trillingsdemping Vibration-Control zorgt voor aangenamer werken, ook bij langdurige toepassingen
- Gepatenteerde, vergrendelbare schakelaarklink om te werken zonder moe te worden bij het beitelen
- Constant-Electronic, servicedisplay en stand-by-indicatie voor hoogste werkcomfort
- Kogelmof voor grote bewegingsradius en ter vermijding van kabelbreuken
Technische gegevens GBH5-40
- Nominaal opgenomen vermogen : 1.150 W
- Slagenergie : 8,8 J
- Aantal slagen bij nominaal toerental : 1.500 3.050 min-1
- Nominaal toerental : 170 340 min-1
- Gereedschapsopname : SDS-max
- Boorbereik in beton met hamerboren : 12 40 mm
- Boorbereik in beton met doorvoerboren : 45 55 mm
- Boorbereik in beton met holle boorkronen : 40 90 mm
- Constant Electronic
- Electronic Contactkoppeling
- Lengte : 485 mm
- Hoogte : 260 mm
- Gewicht zonder kabel : 6800 gram
Standaard meegeleverd:
- Opbergkoffer
- Extra handgreep
- Machinedoek
- Vettube
Dealer garantie:
Meer informatie
| EAN | 3165140461214 |
|---|---|
| Bestelnummer | 0611264000 |
| Merk | Bosch Blauw |
| Voltage (V) | 230 V |