Facom RD.B250EMA Ronde bastaardvijl met handgreep 250 mm
Facom
Artikelnr RD.B250EMA
EAN 3148518600019
Omschrijving
Meer informatie
Veelgestelde vragen
Reviews
Omschrijving
Bijzondere kenmerken
- Ronde handvijlen
- Dubbele kap
- Aanbevolen voor ruwe bewerking op staal, gietijzer, messing en harde kunststoffen
Technische Gegevens
- Lengte [mm]: 250
- Norm: NFE 75-001, NFE 75-002
- Gewicht [g]: 200
Meer informatie
| EAN | 3148518600019 |
|---|---|
| Bestelnummer | RD.B250EMA |
| Merk | Facom |
Veelgestelde vragen
Customer Questions
Reviews
Laatst bezocht
updateQty(e)"
type="number"
pattern="[0-9]{0,5}"
inputmode="numeric"
min="1" max="10000" :value="qty"
value="1"