Bosch Blauw Accessoires 2607002631 Buis 35 mm x 500 mm GAS20/GAS25/GAS35/GAS55
Bosch Blauw Accessoires
Artikelnr 2607002631 | EAN 3165140605748
Omschrijving
Meer informatie
Veelgestelde vragen
Reviews
Omschrijving
Bosch buis 35 mm x 500 mm GAS20/GAS25/GAS35/GAS55
Bijzondere kenmerken
  • Losse buis
  • Passend voor o.a.GAS 10-50 RFH; GAS 10-50 RFK; GAS 12-30 F; GAS 12-50 RF; GAS 12-50 RFH; GAS 14-20 RFB; GAS 15 L; GAS 25; GAS 35 L AFC; GAS 35 L SFC+; GAS 35 M AFC; GAS 50; GAS 50 M; GAS 55 M AFC; GAS 1000 RF Professional; PAS 11-21; PAS 11-25; PAS 11-25 F; PAS 12-27; PAS 12-27 F; PAS 12-50 F; PAS 1000; PAS 1000 F; Ventaro
  • Lengte 0.5 mtr
  • Diameter 35 mm