Bosch Blauw Accessoires 1609201229 Rubber zuigmond 35 mm GAS20/GAS25/GAS35/GAS55
Bosch Blauw Accessoires
Artikelnr 1609201229
EAN 3165140005319
Omschrijving
Meer informatie
Veelgestelde vragen
Reviews
Omschrijving
Bosch Rubber zuigmond 35 mm GAS20/GAS25/GAS35/GAS55
Bijzondere kenmerken
- Voor aansluiting 35 mm slang
- Passend voor o.a.GAS 10-50 RFH; GAS 10-50 RFK; GAS 12-30 F; GAS 12-50 RF; GAS 12-50 RFH; GAS 14-20 RFB; GAS 15 L; GAS 25; GAS 35 L AFC; GAS 35 L SFC+; GAS 35 M AFC; GAS 50; GAS 50 M; GAS 55 M AFC; GAS 1000 RF; GAS 1200 L Professional; PAS 10-20; PAS 11-21; PAS 11-25; PAS 11-25 F; PAS 12-27; PAS 12-27 F; PAS 12-50 F; PAS 850; PAS 1000; PAS 1000 F; Ventaro
- Inhoud 1 stuks
Meer informatie
| EAN | 3165140005319 |
|---|---|
| Bestelnummer | 1609201229 |
| Merk | Bosch Blauw Accessoires |
Veelgestelde vragen
Customer Questions
Reviews
Laatst bezocht
updateQty(e)"
type="number"
pattern="[0-9]{0,5}"
inputmode="numeric"
min="1" max="10000" :value="qty"
value="1"