Makita DSD180ZJ Gipszaag 18V excl. accu's en lader in Mbox
Makita
+ Gratis Cadeau!*
Artikelnr DSD180ZJ | EAN 0088381826860
Omschrijving
Meer informatie
Veelgestelde vragen
Reviews
Omschrijving
Makita DSD180ZJ Gipszaag 18V excl. accu's en lader in Mbox + 5 jaar dealer garantie!
Nu totaal 5 jaar garantie op Makita DSD180 Machines(*)
Kenmerken DSD180
  • Makkelijk en snel vanuit het midden werken.
  • Werkt als een invalzaag.
  • Heeft een hoge zaagsnelheid en uitzonderlijke flexibiliteit.
  • Uitgerust met diepte-instelling tot max. 30 mm in gips en 15 mm in hout.
  • Optimale stofafzuiging dankzij afsluitbare stofbox.
  • Incl. stofzuigeraansluiting.
  • Prettig bovenhands werken, dankzij laag gewicht.
  • Slechts 1,9 kg.
Technische gegevens
  • Volt (spanning) 18 V
  • Afm. lxbxh 263x79x291 mm