Noco GB150.COMBI Startbooster lithium 12 V 3.000 A met accessoires
noco
Artikelnr GB150.COMBI
|
EAN 8720283106177
Omschrijving
Meer informatie
Veelgestelde vragen
Reviews
Omschrijving
Noco GB150.COMBI Startbooster lithium 12 V 3.000 A met accessoires
Bijzondere kenmerken
- De GB150 is geschikt voor het starten van benzine tot 9,0 l en dieselmotoren tot 7,0 l.
- Een lithium startbooster is tot 8x lichter en kleiner dan een traditionele loodzuur startbooster en houdt de lading meer dan een jaar lang vast wanneer de booster niet gebruikt wordt.
- Deze lithium startbooster is geschikt voor dagelijks gebruik in een professionele omgeving, voor alle 12 V benzine en dieselmotoren.
- De GB150 is voorzien van geavanceerde temperatuurbescherming.Op de startbooster zit een voltmeter om eventuele problemen snel te kunnen diagnosticeren.
- De booster is tevens uitgerust met een 500 lumen lamp en een USB-output om elektrische apparaten te laden.
- Ook is de booster te gebruiken als 12 V stroombron voor bijvoorbeeld een bandenpomp, omvormer of telefoonlader.
- Met van de optionele snellader is de booster binnen 15 minuten van leeg naar gebruiksklaar en na 2u volledig opgeladen.
- De booster is beveiligd tegen polarisatieverwisseling en is uitgerust met vonkvrije technologie.
- Wordt geleverd met geïntegreerde accuklemmen voor zware belasting, 12 V adapter (mannetje en vrouwtje).
- Micro-USB-kabel en een opberghoes.
- Deze set wordt ook nog geleverd inclusief beschermende opbergcase (GBC015) en snellader (XGC4), waarmee de booster tot 5x sneller geladen kan worden.
Technische gegevens
- Gewicht 2,8 kg
- L x B x H 310 x 127 x 69 mm
- IP klasse IP65
- Spanning 12 V
- Piekvermogen 3.000 A
Meer informatie
| EAN | 8720283106177 |
|---|---|
| Bestelnummer | GB150.COMBI |
| Merk | Noco |
| Garantie | 1 jaar |
Veelgestelde vragen
Customer Questions
Reviews
Laatst bezocht
updateQty(e)"
type="number"
pattern="[0-9]{0,5}"
inputmode="numeric"
min="1" max="10000" step="1" :value="qty"
value="1"
class="form-input min-w-[124px] !h-auto !w-20 !px-8 !pt-[15px] !pb-[14px] !text-lg text-center border-2 invalid:ring-2 invalid:ring-red-500"
x-model.number="qty"
@change="$dispatch('update-qty-2002312', qty); $dispatch('new-product-qty', qty );"
@invalid="setCustomValidationMessages($el)"
@input="$el.setCustomValidity('');$el.checkValidity();"
/>











