Vogt VH25-90SXL Hakhamer lucht Renovatie/Schilder/Stukadoor/Tegelzetter XL Set
Vogt
Artikelnr VH25-90SXL
|
EAN 4260534480266
Omschrijving
Meer informatie
Veelgestelde vragen
Reviews
Omschrijving
Vogt VH 25-90 XL Set Hakhamer lucht Renovatie/Schilder/Stukadoor/Tegelzetter XL Set
Bijzondere Kenmerken
- Voor iedereen die professioneel tegels en pleisterwerk wil verwijderen!
- Iedereen die gips en tegels nog fundamenteel verwijdert met elektrische hamers, kent de VOGT-hamer nog niet: de slageigenschappen, het geavanceerde gereedschap en de ergonomische werkpositie leiden tot aanzienlijk hogere oppervlakteprestaties en zijn het perfecte apparaat voor het verwijderen van tegels.
- Dankzij het medium perslucht is het apparaat niet alleen lichter , maar ook veel duurzamer: geen stofgevoelige ventilator, geen elektronica. Het grote bereik creëert afstand tot vallend materiaal . Hierdoor kunt u zonder steigers op de gehele verdiepingshoogte werken; ons apparaat is zelfs ideaal voor het verwijderen van pleisterwerk van plafonds.
- Dankzij de eenvoudige bediening past de medewerker het gereedschap, de werkdruk en de hoek intuïtief aan de materiaaldikte en hardheid aan. Voor pleisterwerk, coatings en gelijmde tegels zijn schrapers nodig en voor cementpleister of tegels in een mortel bed zijn beitels nodig . De hamer maakt isolatiepanelen, natuurstenen of keramische panelen los, renoveert zandstenen muren en zichtbaar metselwerk effectief met het assortiment gereedschappen dat in de loop der jaren in de praktijk is geoptimaliseerd. Dankzij het nieuw ontwikkelde stofafzuigsysteem (optioneel) kan schadelijk stof direct uit de beitel as worden afgezogen. Hooggelegeerde staalsoorten en gemakkelijk vervangbare slijtdelen reduceren de bedrijfskosten tot een minimum. Het lage luchtverbruik is het resultaat van het precies passende slagmechanisme en maakt zelfs gebruik met 230 V-compressoren mogelijk.
Toepassingen
- Pleisterwerk binnen
- Componenten isolatie
- Plafond pleister
- Wand tegels
- Cementpleister
- Zandsteen
- Metselwerk voegen
- Isolatie
- Decoratie gips
- Vloer tegels
Technische gegevens
- Model VH 25-90
- Trilling gedempt Nee
- Lengte 90 cm
- Gewicht 3,5 kg
- Max. aantal slagen 3.200/min
- Bedrijfsdruk 3,0 - 6,0bar
- Luchtverbruik 190 l/min/6 bar
- Opname beitelhouder 14 mm
- Emissie geluidsdruk niveau LPA 89,8 dB (+3 dB on.) / 6 bar
- Geluidsvermogen niveau LWA 100,8 dB (+3 dB on.) / 6 bar
- Trilling waarde 13,1 m/s2
- Onzekerheid 1,5 m/s2
Leveringsomvang
- 1 Delta P-mes M 410 UP
- 1 Brede beitel M 340
- 1 Platte beitel M 200
- 1 Schraperhouder M 5000
- 1 Schraper B 100 S
- 1 Schraper B 120 S
- 1 Schraper B 160 S
- 1 Adapter 3/4 inch naar standaardaansluiting Z 200
- 1 Precisie lijnoliespuit Z 300
- 1 Persluchtslang 10 m
- 1 VOGT speciaal olie 0,1 l
- 1 VOGT speciale olie 1,0 l
- 1 Ringsleutel 15/19
- 1 Paar werkhandschoenen
- 1 Veiligheidsbril
- 1 Oordopjes
- 1 Metalen transportkoffer
- 1 Gebruiksaanwijzing
Meer informatie
| EAN | 4260534480266 |
|---|---|
| Bestelnummer | VH25-90SXL |
| Merk | Vogt |
Veelgestelde vragen
Customer Questions
Reviews
Laatst bezocht
updateQty(e)"
type="number"
pattern="[0-9]{0,5}"
inputmode="numeric"
min="1" max="10000" :value="qty"
value="1"
class="form-input min-w-[124px] !h-auto !w-20 !px-8 !pt-[15px] !pb-[14px] !text-lg text-center border-2 invalid:ring-2 invalid:ring-red-500"
x-model.number="qty"
@change="$dispatch('update-qty-1970740', qty); $dispatch('new-product-qty', qty );"
/>










